Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU GREENBURRY

Podstawą przetwarzania danych jest Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”)

 

  1. Dane zbierane podczas rejestracji

Dokonanie zakupu w Sklepie GREENBURRY nie wymaga rejestracji na stronie jako użytkownik (stały Klient). Wymaga jednak podania danych osobowych niezbędnych do realizacji umowy sprzedaży.

W celu korzystania ze wszystkich funkcjonalności Sklepu Greenburry, a w szczególności z ofert specjalnych, przedsprzedaży i informacji o nowych dostawach oraz sprawdzania na bieżąco statusu zamówienia mają Państwo możliwość zarejestrowania się w naszym Sklepie. Rejestracja wymaga podania przynajmniej adresu e-mail oraz imienia i nazwiska. Jest całkowicie dobrowolna.

  1. Dane zbierane w związku z transakcją zakupu

W celu wysłania towaru, weryfikacji, czy zapłata ceny, która wpłynęła na konto, dotyczy Państwa zamówienia, oraz monitorowania etapów wysyłki towaru i rozpatrywania ewentualnych reklamacji, prosimy o podanie za pośrednictwem formularzy znajdujących się na stronie Sklepu następujących danych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, numeru rachunku bankowego.

W celu wystawienia faktury prosimy o dodatkowe dane konieczne do prawidłowego wystawienia dokumentu księgowego, tj. nazwy i siedziby firmy oraz numeru NIP.

  1. Dane zbierane automatycznie

Podczas Państwa wizyty na stronie internetowej Sklepu Greenburry automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

  1. Dane zbierane podczas kontaktu ze Sklepem

Podczas kontaktów ze sklepem za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, numer telefonu, numer rachunku bankowego, adres korespondencyjny.

Zapisanie się do Newslettera oznacza wyrażenie zgody na przesyłanie aktualności, informacji o promocjach i ofertach specjalnych.

  1. Wykorzystywanie danych osobowych przez Sklep

Dane osobowe osób odwiedzających Sklep wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji transakcji sprzedaży, zrealizowania wysyłki, wystawienia faktury, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, dokonania zamówienia niestandardowego bezpośrednio u producenta, omówienia telefonicznie szczegółów transakcji.

Fakt zbierania danych przez Sklep Greenburry został zgłoszony do Generalnego Inspektora Danych Osobowych (w skrócie GIODO), numer zgłoszenia 001876/2013, numer księgi 124334.

Dane zbierane przez Sklep nie są udostępniane osobom trzecim w żadnym celu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy obowiązek udostępnienia danych wynika z obowiązujących przepisów, w szczególności w przypadku działania uprawnionych organów administracji publicznej (np. kontroli GIODO) lub sądów.

Wysyłanie do Państwa w jakiejkolwiek formie informacji handlowej lub marketingowej poprzedzone jest zawsze uzyskaniem przez Sklep wyraźnej zgody na takie działanie.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem a naszym Sklepem, niedotyczącej bezpośrednio realizacji umowy sprzedaży lub roszczeń z nią związanych, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

  1. Zmiana lub usunięcie danych

W każdym czasie mogą Państwo dokonać zmiany lub usunięcia swoich danych po zarejestrowaniu się na swoim koncie na stronie Sklepu.

Dane w formie pisemnej Sklep Greenburry przechowuje tylko w aktach postępowania reklamacyjnego, nie gromadząc ich w żadnej innej formie ani celu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl