O nas

O GreenBurry...

Marka GreenBurrynależąca do niemieckiej firmy Bags for Living z siedzibą w Kronach, od lat jest liderem światowego rynku ręcznie szytych wyrobów skórzanych, takich jak teczki portfele, torby i torby podróżne.

Firma Bags for Living kontynuuje najszlachetniejsze tradycje sztuki kaletniczej. Wyroby marki GreenBurry szyte są ręcznie, a używane do tego skóry wyprawiane przy użyciu naturalnych, ulegających biodegradacji garbników. Dzięki temu skóra zachowuje naturalny wygląd i wytrzymałość, a każdy wyrób staje się wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jak wyjątkowy i niepowtarzalny jest każdy kawałek skóry. Produkty skórzane tej marki znane są z tego, że ładnie się starzeją.

Ze sposobem produkcji współgra wzornictwo. Projektanci firmy inspirują się najnowszymi trendami, łącząc je z tradycyjnymi wzorami i klasyką w najlepszym tego słowa znaczeniu, a równocześnie dbają, by produkty spełniały wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika. Ponadczasowość i uniwersalizm formy połączone z niepowtarzalnością i trwałością naturalnej skóry to znaki rozpoznawcze marki GreenBurry. Firma nie tylko podąża za modą, ale również aktywnie uczestniczy w jej kreowaniu – co roku prezentuje nowe kolekcje podczas najważniejszych modowych targów, m.in. w Dusseldorfie i Kopenhadze.

 

Wyłącznym dystrybutorem jest P. Roman Kwaterski i Nox Lab Sp. z o.o.

Biuro Handlowe: REDUTA BUSINESS CENTER – BIURA II; AL. JEROZOLIMSKIE 148 LOK. 44A; 02-326 WARSZAWA.

Ponieważ nie korzystamy z usług pośredników, ceny oferowanych przez nas produktów są wyjątkowo korzystne i podyktowane jedynie wysoką jakością towaru. W przypadku zainteresowania zakupem hurtowym, możemy zaproponować Państwu indywidualnie przygotowaną, atrakcyjną ofertę


W sprawie sprzedaży detalicznej prosimy o kontakt:

tel. kom. +48 570 939 901

e-mail: biuro@multicase24.pl

 

W sprawie sprzedaży hurtowej prosimy o kontakt:
tel kom.: +48 570 939 901,
e-mail: biuro@multicase24.plKażdy produkt z oferty firmy GreenBurry, którego nie mamy aktualnie w naszym magazynie, a jest dostępny u producenta, możemy na Państwa zamówienie sprowadzić do naszego sklepu.

Nasz  multibrandowy sklep internetowy, Multicase24 z innymi markami znajdziecie Państwo pod adresem www.multicase24.pl .

Tutaj także znajdziecie Państwo markę Greenburry. 

Prowadzimy również sprzedaż na Allegro pod nazwą "Doro-Doro".

W Biurze Handlowym:

REDUTA BUSINESS CENTER – BIURA II; AL. JEROZOLIMSKIE 148 LOK 44A; 02-326 WARSZAWA; 

istnieje możliwość obejrzenia i zakupienia produktów, które posiadamy aktualnie na magazynie.


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz: 11-16
tel. kom. 570 939 901

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl